TŘI MUŠKETÝŘI

Fermany nikdy nejsou stoprocentní a mohou se změnit i několik minut před představením. Není možné je proto považovat za závazné a neměnné. Děkujeme za pochopení!

Nejbližší termíny s dostupným fermanem:

  • 27. 9. 2018 11:00 a 15:00 (čt)
  • 29. 9. 2018 14:00 a 18:00 (so)
  • 30. 9. 2018 15:00 (ne)
  • 4. 10. 2018 18:00 (čt)
  • 5. 10. 2018 18:00 (pá)
  • 6. 10. 2018 14:00 a 18:00 (so)
  • 7. 10. 2018 15:00 (ne)


ČTVRTEK 27. 9. 2018 11:00 *GENERÁLKA*

  • D´ARTAGNAN - Jan KOPEČNÝ
  • ATHOS - Peter PECHA
  • PORTHOS - Josef VÁGNER
  • ARAMIS -
  • MYLADY - 
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Zdenka TRVALCOVÁ
  • RICHELIEU - Bohouš JOSEF
  • ROCHEFORT - Zbyněk FRIC
  • BUCKINGHAM - Dušan KOLLÁR
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Martin ŠEMÍK
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

ČTVRTEK 27. 9. 2018 15:00 *GENERÁLKA*

  • D´ARTAGNAN - Vojtěch DRAHOKOUPIL
  • ATHOS - Peter PECHA
  • PORTHOS - Josef VÁGNER
  • ARAMIS -
  • MYLADY -
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Zdenka TRVALCOVÁ
  • RICHELIEU - Bohouš JOSEF
  • ROCHEFORT - Martin POŠTA
  • BUCKINGHAM - Dušan KOLLÁR
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Martin ŠEMÍK
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

SOBOTA 29. 9. 2018 14:00

  • D´ARTAGNAN - Jan KOPEČNÝ
  • ATHOS - Peter PECHA
  • PORTHOS - Josef VÁGNER
  • ARAMIS -
  • MYLADY - Alžbeta BARTOŠOVÁ
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Zdenka TRVALCOVÁ
  • RICHELIEU - Tomáš TRAPL
  • ROCHEFORT - Zbyněk FRIC
  • BUCKINGHAM - Dušan KOLLÁR
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Martin ŠEMÍK
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

SOBOTA 29. 9. 2018 18:00

  • D´ARTAGNAN - Jan KOPEČNÝ
  • ATHOS - Peter PECHA
  • PORTHOS - Josef VÁGNER
  • ARAMIS -
  • MYLADY - Alžbeta BARTOŠOVÁ
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Zdenka TRVALCOVÁ
  • RICHELIEU - Tomáš TRAPL
  • ROCHEFORT - Zbyněk FRIC
  • BUCKINGHAM - Dušan KOLLÁR
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Martin ŠEMÍK
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

NEDĚLE 30. 9. 2018 15:00

  • D´ARTAGNAN - Jan KOPEČNÝ
  • ATHOS - Josef VOJTEK
  • PORTHOS - Stanislav HLOŽEK
  • ARAMIS -
  • MYLADY -
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Zdenka TRVALCOVÁ
  • RICHELIEU - Tomáš TRAPL
  • ROCHEFORT - Zbyněk FRIC
  • BUCKINGHAM - Josef VÁGNER
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Martin ŠEMÍK
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

ČTVRTEK 4. 10. 2018 18:00

  • D´ARTAGNAN - Jan KOPEČNÝ
  • ATHOS - Josef VOJTEK
  • PORTHOS - Stanislav HLOŽEK
  • ARAMIS -
  • MYLADY - Sylva SCHNEIDEROVÁ
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Lucia BUGALOVÁ
  • RICHELIEU - Bohouš JOSEF
  • ROCHEFORT -
  • BUCKINGHAM - Josef VÁGNER
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Martin ŠEMÍK
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

PÁTEK 5. 10. 2018 18:00

  • D´ARTAGNAN - Vojtěch DRAHOKOUPIL
  • ATHOS - Josef VOJTEK
  • PORTHOS - Stanislav HLOŽEK
  • ARAMIS -
  • MYLADY -
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Lucia BUGALOVÁ
  • RICHELIEU - Bohouš JOSEF
  • ROCHEFORT - Zbyněk FRIC
  • BUCKINGHAM - Josef VÁGNER
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Lešek SEMELKA
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

SOBOTA 6. 10. 2018 14:00

  • D´ARTAGNAN - Vojtěch DRAHOKOUPIL
  • ATHOS - Josef VOJTEK
  • PORTHOS - Stanislav HLOŽEK
  • ARAMIS -
  • MYLADY -
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Lucia BUGALOVÁ
  • RICHELIEU - Bohouš JOSEF
  • ROCHEFORT -
  • BUCKINGHAM - Josef VÁGNER
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Lešek SEMELKA
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

SOBOTA 6. 10. 2018 18:00

  • D´ARTAGNAN - Vojtěch DRAHOKOUPIL
  • ATHOS - Josef VOJTEK
  • PORTHOS - Stanislav HLOŽEK
  • ARAMIS -
  • MYLADY -
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Lucia BUGALOVÁ
  • RICHELIEU - Bohouš JOSEF
  • ROCHEFORT -
  • BUCKINGHAM - Josef VÁGNER
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Lešek SEMELKA
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL

NEDĚLE 7. 10. 2018 15:00

  • D´ARTAGNAN - Vojtěch DRAHOKOUPIL
  • ATHOS - Josef VOJTEK
  • PORTHOS - Josef VÁGNER
  • ARAMIS -
  • MYLADY -
  • KRÁLOVNA ANNA - Linda FINKOVÁ
  • CONSTANCE - Lucia BUGALOVÁ
  • RICHELIEU - Tomáš TRAPL
  • ROCHEFORT -
  • BUCKINGHAM - Dušan KOLLÁR
  • KRÁL LUDVÍK XIII. - Lešek SEMELKA
  • PLANCHET - Jan KUŽELKA
  • BONACIEUX - Ivan VYSKOČIL